Wytwórnia Rytmu wraz z Uroczyskiem Deresze zapraszają wszystkich milośników rytmu, bębnów djembe, i muzyki, ale również wszystkich kochających przyrodę, dobrą zdrową kuchnie, wypoczynek na Plenerowy Warsztat Bębniarski na Warmię

Na warsztacie nauczymy się technik gry na djembe, będziemy poznawać tradycyjne rytmy oraz charakterystyczne dla nich frazy solowe jak i aranże z Gwinei, Mali i innych krajów poludniowozachodnioafrykańskich.

Dzięki naszemu muzycznemu jak i instruktorskiemu doświadczeniu poziom zostania kompleksowo dopasowany dla każdego uczestnika. Warsztat jest dedykowany dla osób początkujących , tych którzy nie mieli nigdy do czynienia z tym instrumentem, ale również dla bardziej zaawansowanych graczy.

Zapewniamy dostęp do profesjonalnych bębnów djembe z których będzie możliwość korzystania podczas warsztatu. Ilość miejsc jest ograniczona z powodu liczby instrumentów. Jeśli jednak ktoś dysponuje własnym bębnem może oczywiście go ze sobą zabrać.

Wytwórnia Rytmu
To Szkoła Perkusji Zachodnioafrykańskiej w Bydgoszczy, której głównym celem jest nauka gry na zachodnioafrykańskich bębnach djembe i dundun. Zarówno najmłodsi jak i osoby dorosłe mogą nauczyć się grać na tych wspaniałych instrumentach. Założycielem Szkoły jest Przemek Kubski.

Uroczysko Deresze to malwoniczo położone gospodarstwo agroturystyczne organizujące różnego rodzaju warsztaty rozwojowe. Właśnie tu wspólnie organizujemy dla was warsztat nauki gry na południowozachodnioafrykańskich bębnach djembe. Obiekt położony jest na Warmii , tuż przy granicy z Mazurami. Pośród pagórków, w pobliżu pięciu jezior i lasów czas płynie wolniej, a domowa kuchnia pozwala na przypomnienie sobie smaków dzieciństwa. Latem- tenis, rowery, jeziora, jesienią – grzyby, spacery , zimą – kuligi, narty biegowe, wiosną- wyprawy, zwiedzanie.

O prowadzącym:

Przemek Kubski (pseudonim artystyczny Przembas) już od najmłodszych lat interesował się muzyką i czuł rytm. Swoje pierwsze próby uderzania w bęben były jeszcze w dzieciństwie kiedy to za bęben robił stary odkurzacz.
Na poważnie jednak przygoda z profesjonalnymi bębnami afrykańskimi rozpoczęła się w 2006 roku kiedy to po raz pierwszy mial przyjemność uczestniczyć na warsztatach djembe jak i dundun na etnofestiwalu w Malborku prowadzonych przez jednego z najbardziej znanych polskich „djembefola” Wojtka Pęczka lidera zespołu City Bum Bum w Łodzi. I tak się zaczęło. Przemek (Przembas) Kubski to właśnie wychowanek Zachodnioafrykańskiej Szkoły Rytmu City Bum Bum w Łodzi prowadzonej przez Wojtka Pęczka w której zaczynał swoją bębniarską karierę.
Swoją umiejętność gry i doświadczenie zawdzięcza także takim gwiazdom muzyki afrykańskiej jak; Babara Bangoura, Seckou Keita, Namory Keita, Adama Bilorou Dembele jak i wiele innych. Od kilku lat prowadzi warsztaty gry na djembe i dundun zarówno w kraju jak i na świecie, oraz bierze udział w różnego rodzaju imprezach z tym związanych.Od 2013 jest także członkiem zespołu „La BaNdA” oraz współpracuje ściśle z różnymi muzykami.

TERMIN:
8 – 11.06.17
Przyjeżdżamy 8.06.2017 (czwartek) na wieczór. Zaczynamy od integracyjnej obiadokolacji a wyjeżdżamy w niedzielę 11.06.2017 po śniadaniu.
Dla chętnych możliwe wieczorne jam session przy ognisku

CENA:
Do 20.05.2017
480zł od osoby
Po 20..05.2017
500 zł od osoby
obejmuje:
– 2 dniowy warsztat (w systemie blok przedpołudniowy 3h i blok popołudniowy 3h) w sumie 12h gry na bębnach djembe
– wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja)- możliwa dieta wegetariańska i bezglutenowa
– 3 noclegi.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest przedpłata w wysokości 150 zł. której należy dokonać najpóźniej do 31.Maja 2017. na poniższy numer rachunku w tytule przelewu wpisując „Plener Bebniarski Mazury”

Numer Rachunmku:
Przemysław Kubski
95175000120000000028996349

Warunkiem odbycia się warsztatu jest zebrania 8 osobowej grupy.

KONTAKT:
Informacje i zapisy bezpośrednio:
Wytwórnia Rytmu Przemek (Przembas) Kubski
+48 607153567
wytworniarytmu@gmail.com

KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „WEZMĘ UDZIAL” W WYDARZENIU NIE OZNACZA GWARANCJI MIEJSCA

ZAPRASZAMY

https://www.facebook.com/WytworniaRytmu/?fref=ts

https://www.facebook.com/uroczyskoderesze/?fref=ts